Montáž ťažného zariadenia

Ponúkame montáž ťažných zariadení na všetky typy áut.

Rýchla a profesionálna montáž!

Ťažné zariadenie sa používa na spojenie vozidla s prívesným vozíkom, nosičom byciklov na osobných, úžitkových a nákladných vozidlách. Ťažné zariadenie je uchytené na kotevných bodoch vozidla (na ráme), ktoré sú na to určené. Výška a poloha spojovacej gule za vozidlom je určená normou 94/20 ES.

Pre každý automobil je možné zvoliť niekoľko variantov ťažného zariadenia, naši odborne vyškolení mechanici Vám poradí s výberom. Montáž potom vykonajú citlivo a ohľaduplne k Vášmu vozidlu, bez zbytočných zásahov do konštrukcie vozidla a nárazníka. Tu oceníte profesionalitu, s akou sú kvalitné značkové ťažné zariadenia navrhujú, navrhnuté, skonštruované a zmontované. Táto ťažné zariadenia vždy presne pasujú na vozidlo.

Ťažné zariadenia a elektroprípojky dodávané našou spoločnosťou spĺňajú zákonné homologácia a neobmedzujú záruku nového vozidla za podmienky, že sú namontované autorizovaným montážnym pracoviskom ťažných zariadení, alebo servisom dealera príslušnej značky vozidla. Montáž musí byť vykonaná v súlade s montážnym návodom k výrobku a pokyny výrobcu vozidla uvedenými v prevádzkovom návode k vozidlu.

Pre bližšie informácie nás prosím kontaktujte.

Meno a priezvisko

E-mail

Telefón

Odkaz

Súhlasím, aby prevádzkovateľ spracúval moje osobné údaje v rozsahu uvedenom v kontaktnom formulári za účelom kontaktovania a následného poskytnutia informácie/informácií. Ďalšie informácie ako spracovávame osobné údaje nájdete sekcii informácie o ochrane osobných údajov.

Servisné služby